Ölçme Değerlendirme

Öğrencilerimiz akademik olarak kurum içerisinde düzenli olarak denenirken objektif olmak ve onların diğer öğrenciler arasındaki yerlerini tespit etmek amacıyla kontrolü tamamen kurum dışında olan Türkiye geneli deneme sınavları uyguluyor ve değerlendirilmek üzere raporluyoruz.

Kişisel gelişmelerini takip etmek ve düzeyi arttırabilmek için sürekli kontroller yapılıyor ve bunlar velilerimizle paylaşılıyor.

Piskolojik durumlarını tespit etmek adına piskologlarımız düzenli aralıklarla çocuk- larla yaratıcı drama dersleri yapıp gözlemlerini raporlıyorlar.

Tüm bu verileri AKADEMİK KURULUMUZ da hassasiyetle inceliyor her bir öğrenciye gereksinimi kadar takviye yapıyoruz.

Yukarıda bahsetmeye çalıştığımız ancak tamamını aktaramadığımız modelimizle amacımızı tekrar etmek gerekirse biz kurum olarak sadece sınavlara hazırlık değil hayatı bir sınav olarak görüyor ve hepimizin geleceği olan çocuklarımızı – velileriyle beraber – hayata hazırlıyoruz.Bu doğrultuda onları hem piskolojik olarak,hem zihinsel kapasite olarak hem de akademik olarak en üst seviyeye ulaştırmayı hedefliyoruz.Bunu yapmaya çalışırken onları kendine güvenen,özgüveni yüksek,kendini ifade edebilen saygılı duyarlı çağdaş ve vizyoner breyler olarak yetiştirmeyi arzuluyoruz.

Uzun yılların deneyimi,gözlemi ve tecrübesiyle oluşturduğumuz bu çağdaş, bilimsel ve yenilikçi eğitim anlayışımızdan istifade etmeniz adına hepinizi bekliyoruz.